Güvenilir servis önerilir

Hidrojel Kaplama Ekipmanları WHM-7

7203

989776
  • Hidrojel Kaplama Ekipmanları
  • Hidrojel Kaplamalı Yapıştırıcı
  • Hidrojel Kaplama Ekipmanları
  • Hidrojel Kaplamalı Yapıştırıcı

popüler aramalar

otuz%

CIS Ülkelerinde Hidrojel Kaplama Ekipmanları Tedarikçileri

% 25

Hidrojel Kaplama Üretim Ekipmanları

% 20

Hidrojel Kaplama Basamakları

% 35

Üretim için hidrojel kaplama ekipmanı montajı

Yeni MİA Kapsülü İşletmesi

ABD'de yeni bir endüstri aktif olarak gelişiyor - CBD yağının kapsüllenmesi. Kapsüller hastalıkların tedavisi ve önlenmesi için kullanılır. Firmamız CBD yağı kapsüllemek için ekipman üretmektedir. PDF TEKLİFİNİ İNDİR >>

Hidrojel Kaplama Ekipmanları WHM-7

WHM-7 hidrojel kaplama ekipmanı, dokuma olmayan baz malzemelerin (soğutma jeli, antipiretik jel, anti-romatizmal ilaçlar, sivrisinek macunu, anestezik jel, göz altındaki ödem için kozmetik jel, cilt bakımı için suda çözünür ürünler ve su bazlı müstahzarlar vb. kullanılabilir). İnsan-makine arayüzü, PLC bilgisayar kontrol sistemi (Japonya'da PLC, dokunmatik ekran, güç anahtarı Tayvan'da yapılır). Fotovoltaik ve optik izleme ve konumlandırma sistemleri, malzemelerin otomatik beslenmesi. Hammadde tedariki iki kaplamalı merdane kullanılarak gerçekleştirilir. Qianchuan Corporation'ın Master Punch, Japonya. Yükleme hunisi yaklaşık 25 kg hidrojel alabilir. Kasa, hijyenik işlemenin tıbbi gereksinimlerine uygun paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Karşılaştığınız görev ne olursa olsun, MINIPRESS bu görevi üstlenmeye hazırdır. Birçok rakipten daha güçlüyüz ve hizmetimiz çok daha uygun. Müşterilere etkileyici koşullar ve inanılmaz derecede hızlı siparişleri sağlıyoruz. Uzmanlarımız çeşitli ekipman seçmek için dünyanın en ileri teknolojilerini kullanıyor. Modern üretim için ihtiyacınız olan her şeye her düzeyde sahibiz. Ve daha fazlası.

Fiyat: 53.730 dolar FİYAT NASIL AZALTILIR?

• Güncellenmiş: 2019/08/10
  • 35 gün
  • Garanti: 1 yıl

Model: Hidrojel Kaplama Ekipmanları WHM-7

• Olarak işaretlendi: Ekipman kataloğu Yapışkanlı Bandaj Çin'den ekipman Yama Haplar İlaç makinesi

popüler aramalar

otuz%

CIS Ülkelerinde Hidrojel Kaplama Ekipmanları Tedarikçileri

% 25

Hidrojel Kaplama Üretim Ekipmanları

% 20

Hidrojel Kaplama Basamakları

% 35

Üretim için hidrojel kaplama ekipmanı montajı

Fiyata ne dahil

1. Aşamalı uzman değerlendirmesi 24 saat içinde probleminiz ve çözümlerin detaylı tartışması.
  2. Şirket seçimi üretici ve konuşma seçilen tedarikçi ile.
  3. seçim, müşteri için en uygun, ödeme düzeni ve teslim süresi.
  4. Ekipman alımı ve kontrolü video raporu ile göndermeden önce.
  5. Uzmanımızdan danışmanlık 17 yıllık tecrübesi ile  ekipmanın ömrü boyunca.

Kataloğumuzda gerekli ekipmanı bulamadıysanız, arayın +74953643808 ve kesinlikle aradığınızı size sunacağız, ya da sadece teknik özellikler için değil, aynı zamanda fiyat için de uygun benzer ekipmanları alacağız.
Garantili % 20'ye kadar indirim kataloğumuzun bir sonraki satın alımında hizmetlerimiz hakkında.
Bir tek kaliteli ekipman uzun yıllara dayanan güvenilir tedarikçilerden.
Esnek ödeme sistemi. Uygun ödeme kabulü.

Çevrimiçi video izleyin

BU MODELİN DİĞER VİDEOLARINI GÖRMEK İÇİN TAVSİYE EDİYORUZ:

Hizmet ve müşteri hizmetlerimiz

1) HİDROJELLERLE KAPLAMA EĞİTİM TEKNOLOJİSİ.
Ekipman satın alan tüm müşterilerimize, dokumasız malzemeleri kaplamak için hidrojel uygulamasının temelleri hakkında literatür sağlıyoruz. Telefonla istişareler yapıyoruz ve yazışmalarla, ekipmanlarımızın üretiminde ortaya çıkan zorlukların çözülmesine yardımcı oluyoruz. Yedek parça ve sarf malzemesi tedarik ediyoruz. İkinci el ekipmanların satışında yardım sağlıyoruz.
2) HİDROJELLER İLE KAPLAMA EKİPMAN ÜRETİMİNİ TAMAMIYORUZ.
Dokumasız malzemeleri kaplamak için hidrojel uygulamak için geniş bir ek ekipman yelpazemiz var..
3) YEDEK PARÇA TEMİNİ
Dokuma olmayan malzemelerin kaplamalarına hidrojel uygulamak için ekipman üreticileri ile işbirliği yapıyoruz. Şirketimizde satın alınan her türlü ekipman için yedek parça temini yapmaktayız..

Özellikler

Hidrojel kaplama ekipmanı "WHM-7"
1. Malzeme temini
2. Hidrojel hunisi
3. Metre ölçeği
4. Tırtıllı yem
5. Yatay tırtıl çarkı
6. elektrikli denetleyici
7. Hava pnömatik bıçak
8. Hava pnömatik yatay bıçak
9. Nakliye platformu
10. Kabuk malzemenin devridaiminin ayrıklaştırılması

Kaplama Kalınlığı: 0,5 mm - 5 mm
Etkili kaplama genişliği: 500 mm
Üretim Hızı: 80-120
Toplam güç: 3 KW
Paket Boyutu: 2000x1020x1750 mm
Ağırlık: 650 kg
Taşıma Ağırlığı: 750 kg

Müşterilerimiz için ipuçları

WHM-7 hidrojel ile kaplama ekipmanı seçme probleminize çözümü hızlandırmaya yardımcı olmak için müşterilere önerilerimizden bazıları.
Telefon görüşmesi yapmadan veya siteden istek göndermeden önce hazırlıklı olun. Uzmanlarımız sizden maksimum miktarda ayrıntı almayı bekliyor.
Sahip olduklarınızın ve nihayetinde almak istediklerinizin bir listesini yapın. Bize benzer ürünlerin fotoğrafını gönderirseniz, böyle bir görselleştirme anlamanıza yardımcı olacaktır.
Mesajınızın belirli parametreleri listelemesi harika bir şeydir: bahsettiğiniz her şeyin boyutunu, ağırlığını, kompozisyonunu, bilinen sorunları ve ürün veya malzemelerin eksikliklerini belirtin.
Herhangi bir detay, ekipman seçiminde önerimizin anlaşılmasını ve alınmasını hızlandırır..
Hidrojel kaplama ekipmanı bağımsız bir ünite veya otomatik hattın bir parçası olabilir. Bu ekipmanın üretiminizde kullanımına ilişkin fikirlerinizi açıklayın.
Çözmek istediğiniz görevi veya sorunu tanımlayarak başlayın, belki teknik değil teknolojik bir çözüm sunacağız. Her gün piyasada yeni ekipman, ambalaj, endüstriyel üretim yöntemleri ve teknolojileri ortaya çıkıyor. Size bu konuda rehberlik edeceğiz ve sizinle görevleri çözmenin yollarını ve yöntemlerini tartışacağız.

Müşteri İncelemeleri (3)

WHM-7 hidrojel ile kaplamak için otomatik ekipman üzerinde yapılan çalışmalar sırasında, parçalar iki kez değiştirildi, şirket yedek parça tedarik etmediyse, yeni bir araba satın almam gerekirdi. Ekipmanın aksine şirketin başarısız olmadığını söylemek istiyorum.

Bobrikov R.P, Yaroslavl

Harika bir site! Fiyatlar makul, sipariş, modele göre istenir ve cihaz hakkında ayrıntılı olarak konuştu. Zamanında yapılan teslimat. Tüm belgeler sıralanmıştır. Gelecekte sadece bu şirketle işbirliği yapacağım.

Samsonov Vyacheslav, Chita

Herhangi bir dokuma olmayan baz malzemeye bir hidrojel kaplama uygulamak için bir ekipman seçimine döndük. Yönetici aramada yardımcı oldu. Ekipman satın alırken, başarıyla çözülen bir takım sorunlar ortaya çıktı. Gerçek profesyoneller.

Pupkov D. ve, Karaganda şehri

WHM-7 hidrojel kaplama ekipmanı sipariş ettik. Her şey zamanında teslim edildi. Ekipman yüksek kalitede ve kesintisiz çalışıyor.

Malevich D.A, Ulyanovsk

Adınız (zorunlu)

E-posta adresiniz (gerekli)

Geri bildirim:

Bize bir mesaj yazın

ben, , ,

hidrojel kaplama ekipmanları whm-7.

İletişim bilgilerim:

Yorum Yap: